DAMM-15S-Z
CannonCannon
DAMM-15S-Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DAMM-15S-Z
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DAMM-15S-Z.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMM-15S-Z
Tau Wae DAMM-15S-Z Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 6076 pcs Pepa Raraunga DAMM-15S-Z.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 051521-0023
DAMM-15S-Z-ND
DAMM15SZ
IDAMM15SZ
IDAMM15SZ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A