DAMK15SENMK52
Hua Hua
Tau Wae: DAMK15SENMK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMK15SENMK52
Tau Wae DAMK15SENMK52 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 5202 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDAMK15SENMK52
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DAMK15SDA101
DAMK15SDA101
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 2353 pcs
Tikiake:
RFQ
DAMK15PLNM
DAMK15PLNM
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 599 pcs
Tikiake:
RFQ
DAMK15S
DAMK15S
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT