DAME15PA101
Hua Hua
Tau Wae: DAME15PA101
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DAME15PA101.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAME15PA101
Tau Wae DAME15PA101 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6278 pcs Pepa Raraunga DAME15PA101.pdf
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDAME15PA101
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Cable Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal