DAME11W1SM
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DAME11W1SM
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 11POS
Ngā Rauemi: DAME11W1SM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAME11W1SM
Tau Wae DAME11W1SM Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 11POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5375 pcs Pepa Raraunga DAME11W1SM.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga - Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 11 (10 + 1 Coax or Power)
Momo Tae - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 11 (10 + 1 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A