DAMD15PF
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DAMD15PF
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DAMD15PF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMD15PF
Tau Wae DAMD15PF Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3368 pcs Pepa Raraunga DAMD15PF.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga -
Patohia nga huanga - Whakamutunga Solder
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Raupapa MIL-DTL-24308, D*M RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DAMD15PF
Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho - Ngā āhuatanga Mounting Brackets
Whakaahua nui 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Mating Side, Female Screwlock (4-40) Whakatauranga onamata 7.5A