DAMAM26SNM
Hua Hua
Tau Wae: DAMAM26SNM
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMAM26SNM
Tau Wae DAMAM26SNM Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1199 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub, High Density Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DAMAM26SNMB
DAMAM26SNMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 26 F CRIMP G50 HD
I roto i te taonga: 1153 pcs
Tikiake:
RFQ
DAMAM26SNMBF0
DAMAM26SNMBF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB NON MAGNETIC
I roto i te taonga: 1309 pcs
Tikiake:
RFQ
DAMAM26SF225
DAMAM26SF225
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Tikiake: DAMAM26SF225.pdf
DAMAM26SNMA101F0
DAMAM26SNMA101F0
Whakaahuatanga: DAMAM26SNMA101F0
DAMAM26SMA101
DAMAM26SMA101
Whakaahuatanga: DSUB 26 F PCB HD G50 CAD
I roto i te taonga: 177 pcs
DAMAM26SNM-F225-F0
DAMAM26SNM-F225-F0
Whakaahuatanga: DSUB 26 F CRIMP NM G50 F0 SS
DAMAM26SMNM
DAMAM26SMNM
Whakaahuatanga: DSUB 26 F HD PCB STB G50 CAD
I roto i te taonga: 179 pcs
DAMAM26SNMA101
DAMAM26SNMA101