DAMAK26PNM
Hua Hua
Tau Wae: DAMAK26PNM
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMAK26PNM
Tau Wae DAMAK26PNM Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1106 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Thermoplastic
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 7.5A