DAMAE26PNMBK52F0
Hua Hua
Tau Wae: DAMAE26PNMBK52F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 26 M CRIMP HD G50 CAD NM
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 949 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMAE26PNMBK52F0
Tau Wae DAMAE26PNMBK52F0 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 949 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) High Density Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Feature Feature Cable Side (4-40) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Thermoplastic Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 26 Position
Momo Hoapā Signal Momo Hononga Plug for Male Contacts
Kāhua Hononga D-Sub, High Density Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DAMAE26P
DAMAE26P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT