DAMA-15S-F0
CannonCannon
DAMA-15S-F0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DAMA-15S-F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB RCPT 15POS HSG
Ngā Rauemi: DAMA-15S-F0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
10 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAMA-15S-F0
Tau Wae DAMA-15S-F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 15POS HSG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3846 pcs Pepa Raraunga DAMA-15S-F0.pdf
Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 050910-0004
DAMA-15S-F0-ND
DAMA15SF0
IDAMA15SF0
IDAMA15SF0-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 200
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position Momo Hoapā Signal