DAM15P1AWNA191K87
Hua Hua
Tau Wae: DAM15P1AWNA191K87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAM15P1AWNA191K87
Tau Wae DAM15P1AWNA191K87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5617 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyester Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DAM15P1AWNA190K87
DAM15P1AWNA190K87
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 4016 pcs
Tikiake:
RFQ
DAM15P1AUNA190K87
DAM15P1AUNA190K87
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 4222 pcs
Tikiake:
RFQ
DAM15P1AWNA191
DAM15P1AWNA191