DAM15P1ADNA191K87
Hua Hua
Tau Wae: DAM15P1ADNA191K87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DAM15P1ADNA191K87.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAM15P1ADNA191K87
Tau Wae DAM15P1ADNA191K87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4683 pcs Pepa Raraunga DAM15P1ADNA191K87.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyester Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga Grounding Indents, Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal