DAM15P1A7NA191K87
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DAM15P1A7NA191K87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAM15P1A7NA191K87
Tau Wae DAM15P1A7NA191K87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4501 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga Grounding Indents, Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DAM15P1A8NA191K87
DAM15P1A8NA191K87
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 5118 pcs
Tikiake:
RFQ
DAM15P1A8NA191
DAM15P1A8NA191
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 5771 pcs
Tikiake:
RFQ
DAM15P1A7NA191
DAM15P1A7NA191