DAM11W1PE-A101
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DAM11W1PE-A101
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB PLUG 11POS PNL MNT SLD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAM11W1PE-A101
Tau Wae DAM11W1PE-A101 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN DSUB PLUG 11POS PNL MNT SLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6097 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga -
Patohia nga huanga - Whakamutunga Solder
Raupapa Combo D®, D*M RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Ētahi Ingoa DAM11W1PEA101
IDAM11W1PE-A101
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 11 (10 + 1 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga DAM11W1PE-A101 Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho -
Whakaahuatanga CONN DSUB PLUG 11POS PNL MNT SLD Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Housing/Shell (Unthreaded)
Whakatauranga onamata 7.5A Puka Puka Whakapā 2 (DA, A) - 11C1, 11W1