DAM11W1P1A5NA191
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DAM11W1P1A5NA191
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.DAM11W1P1A5NA191.pdf2.DAM11W1P1A5NA191.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAM11W1P1A5NA191
Tau Wae DAM11W1P1A5NA191 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5592 pcs Pepa Raraunga 1.DAM11W1P1A5NA191.pdf2.DAM11W1P1A5NA191.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 11 (10 + 1 Coax or Power)
Momo Tae Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)