DAM-11W1P-K87
CannonCannon
DAM-11W1P-K87 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DAM-11W1P-K87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DAM-11W1P-K87.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
210 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAM-11W1P-K87
Tau Wae DAM-11W1P-K87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10004 pcs Pepa Raraunga DAM-11W1P-K87.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 053512-1440
DAM-11W1P-K87-ND
DAM11W1PK87
IDAM11W1PK87
IDAM11W1PK87-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 11 (10 + 1 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)