DA24658-15
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DA24658-15
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB DA DEEP STRT B/S 50U G
Ngā Rauemi: DA24658-15.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 292 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 292 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DA24658-15
Tau Wae DA24658-15 Kaihanga ITT Cannon, LLC
He Rahinga Kei te wātea 292 pcs Pepa Raraunga DA24658-15.pdf
Whakamahi - Whakamutunga Whakaoti Piko Assembly Hardware, Cable Clamp
Raupapa - Te whakanoho 180°
Tau o nga Tauranga 15 Tuhinga Brass
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DA24658-15
Ira - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 15 Position One Piece Backshell Connector 180° Whakaahuatanga DSUB DA DEEP STRT B/S 50U G
Rahi Hoapā Gold Tae -
Momo Accessory One Piece Backshell
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DA228KFHT146
DA228KFHT146
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: SWITCHING DIODES (CORRESPONDS TO
I roto i te taonga: 834520 pcs
Tikiake: DA228KFHT146.pdf
RFQ
DA24658-2
DA24658-2
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB DA DEEP STR B/S BRASS
I roto i te taonga: 3167 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB DA DEEP STR B/S CAD
Tikiake:
DA24F4100L
DA24F4100L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 400V 1A TMINIP2