DA15SF179AA191
Hua Hua
Tau Wae: DA15SF179AA191
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi: DA15SF179AA191.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DA15SF179AA191
Tau Wae DA15SF179AA191 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3223 pcs Pepa Raraunga DA15SF179AA191.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Original D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDA15SF179AA191
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector