CIR08F-24A-25SW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR08F-24A-25SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 25POS INLINE SKT RA
Ngā Rauemi: CIR08F-24A-25SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 594 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 594 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR08F-24A-25SW
Tau Wae CIR08F-24A-25SW Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 25POS INLINE SKT RA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 594 pcs Pepa Raraunga CIR08F-24A-25SW.pdf
Putanga - Kua tohua 200VAC, 250VDC Patohia nga huanga Environment Proof
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga CIR08F-24A-25SW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-A25 Ngā āhuatanga Cable Clamp
Whakaahua nui 25 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN PLUG 25POS INLINE SKT RA
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea W Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CIR08F-24A-25SW-F80-T12
CIR08F-24A-25SW-F80-T12
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 25POS INLINE SKT RA
I roto i te taonga: 1051 pcs
Tikiake: CIR08F-24A-25SW-F80-T12.pdf
RFQ
CIR08F-28-11P-F80
CIR08F-28-11P-F80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 22POS INLINE RA PIN
I roto i te taonga: 968 pcs
Tikiake: CIR08F-28-11P-F80.pdf
RFQ
CIR08F-24A-25S-VO
CIR08F-24A-25S-VO
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CIR 25C 25#16 FR SKT PLUG
I roto i te taonga: 1221 pcs
Tikiake: CIR08F-24A-25S-VO.pdf
CIR08F-24A-25SW-F80
CIR08F-24A-25SW-F80