CIR08CF24A-28P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR08CF24A-28P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 28POS INLINE PIN RA
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR08CF24A-28P
Tau Wae CIR08CF24A-28P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 28POS INLINE PIN RA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4190 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 200VAC, 250VDC Patohia nga huanga Environment Proof
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 28 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Waehanga Kaihanga CIR08CF24A-28P Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-A28
Ngā āhuatanga Cable Clamp Whakaahua nui 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN PLUG 28POS INLINE PIN RA Whakatauranga onamata 13A