CIR07R24-9PF80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR07R24-9PF80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 2POS JAM NUT PIN
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR07R24-9PF80
Tau Wae CIR07R24-9PF80 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 2POS JAM NUT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4172 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga Environment Proof
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CIR07R249PF80
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Waehanga Kaihanga CIR07R24-9PF80
Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-9 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 2POS JAM NUT PIN
Whakatauranga onamata 80A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock