CIR06RL24-28PF80
Hua Hua
Tau Wae: CIR06RL24-28PF80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS STRGHT PIN
Ngā Rauemi: CIR06RL24-28PF80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06RL24-28PF80
Tau Wae CIR06RL24-28PF80 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS STRGHT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5710 pcs Pepa Raraunga CIR06RL24-28PF80.pdf
Putanga - Kua tohua 200VAC, 250VDC Patohia nga huanga Environment Proof
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Waehanga Kaihanga CIR06RL24-28PF80 Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-28
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS STRGHT PIN Whakatauranga onamata 13A