CIR06R-24-28SW-F80
Hua Hua
Tau Wae: CIR06R-24-28SW-F80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP
Ngā Rauemi: CIR06R-24-28SW-F80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 905 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 905 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06R-24-28SW-F80
Tau Wae CIR06R-24-28SW-F80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 905 pcs Pepa Raraunga CIR06R-24-28SW-F80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 468560
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Whakatauranga onamata 13A