CIR06LCFZ32A13SF80T12
Hua Hua
Tau Wae: CIR06LCFZ32A13SF80T12
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 13POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: CIR06LCFZ32A13SF80T12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06LCFZ32A13SF80T12
Tau Wae CIR06LCFZ32A13SF80T12 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 13POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5512 pcs Pepa Raraunga CIR06LCFZ32A13SF80T12.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 32-A13 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 13
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Cable Clamp Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 23A