CIR06LCFZ-36A-22P
Hua Hua
Tau Wae: CIR06LCFZ-36A-22P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 22POS STRGHT PIN
Ngā Rauemi: 1.CIR06LCFZ-36A-22P.pdf2.CIR06LCFZ-36A-22P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06LCFZ-36A-22P
Tau Wae CIR06LCFZ-36A-22P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 22POS STRGHT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5410 pcs Pepa Raraunga 1.CIR06LCFZ-36A-22P.pdf2.CIR06LCFZ-36A-22P.pdf
Putanga - Kua tohua 900VAC, 1250VDC Patohia nga huanga Environment Proof
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 22 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Waehanga Kaihanga CIR06LCFZ-36A-22P Kua whakaratohia te Taimana Nui 36-A22
Ngā āhuatanga Cable Clamp Whakaahua nui 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN PLUG 22POS STRGHT PIN Whakatauranga onamata 23A