CIR06LCFZ-24A-25SW-F80
Hua Hua
Tau Wae: CIR06LCFZ-24A-25SW-F80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 25POS CRIMP
Ngā Rauemi: CIR06LCFZ-24A-25SW-F80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 632 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06LCFZ-24A-25SW-F80
Tau Wae CIR06LCFZ-24A-25SW-F80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 25POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 632 pcs Pepa Raraunga CIR06LCFZ-24A-25SW-F80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-A25 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa Environment Proof Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CIR06LCFZ-24A-25S
CIR06LCFZ-24A-25S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 25POS STRGHT SKT