CIR06LCFGG-40A-38S
Hua Hua
Tau Wae: CIR06LCFGG-40A-38S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 38POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 149 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 149 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06LCFGG-40A-38S
Tau Wae CIR06LCFGG-40A-38S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 38POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 40-A38 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 38
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Environment Proof Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 38 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 23A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -