CIR06LAF-40A-38SW-F80
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06LAF-40A-38SW-F80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 38POS CRIMP
Ngā Rauemi: 1.CIR06LAF-40A-38SW-F80.pdf2.CIR06LAF-40A-38SW-F80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 358 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 358 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06LAF-40A-38SW-F80
Tau Wae CIR06LAF-40A-38SW-F80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 38POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 358 pcs Pepa Raraunga 1.CIR06LAF-40A-38SW-F80.pdf2.CIR06LAF-40A-38SW-F80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 40-A38 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 38
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 38 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Whakatauranga onamata 23A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -