CIR06F24-28SF80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06F24-28SF80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS STRGHT SKT
Ngā Rauemi: CIR06F24-28SF80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06F24-28SF80
Tau Wae CIR06F24-28SF80 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS STRGHT SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4448 pcs Pepa Raraunga CIR06F24-28SF80.pdf
Putanga - Kua tohua 200VAC, 250VDC Patohia nga huanga Environment Proof
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Waehanga Kaihanga CIR06F24-28SF80 Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-28
Ngā āhuatanga Cable Clamp Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS STRGHT SKT Whakatauranga onamata 13A