CIR06F-32-17SW-F80
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06F-32-17SW-F80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 4POS STRGHT SKT
Ngā Rauemi: CIR06F-32-17SW-F80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06F-32-17SW-F80
Tau Wae CIR06F-32-17SW-F80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 4POS STRGHT SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5443 pcs Pepa Raraunga CIR06F-32-17SW-F80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 32-17 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 497330
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Proof Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Whakatauranga onamata 80A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -