CIR06CFGG40A-38P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06CFGG40A-38P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 38POS STRGHT PIN
Ngā Rauemi: CIR06CFGG40A-38P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06CFGG40A-38P
Tau Wae CIR06CFGG40A-38P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 38POS STRGHT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4445 pcs Pepa Raraunga CIR06CFGG40A-38P.pdf
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga Environment Proof
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 38 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Waehanga Kaihanga CIR06CFGG40A-38P Kua whakaratohia te Taimana Nui 40-A38
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Whakaahua nui 38 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN PLUG 38POS STRGHT PIN Whakatauranga onamata 23A