CIR06CF-40B-37P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06CF-40B-37P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 37POS STRGHT PIN
Ngā Rauemi: CIR06CF-40B-37P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06CF-40B-37P
Tau Wae CIR06CF-40B-37P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 37POS STRGHT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5146 pcs Pepa Raraunga CIR06CF-40B-37P.pdf
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga Environment Proof
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Waehanga Kaihanga CIR06CF-40B-37P Kua whakaratohia te Taimana Nui 40-B37
Ngā āhuatanga Cable Clamp Whakaahua nui 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN PLUG 37POS STRGHT PIN Whakatauranga onamata 23A