CIR06CF-40A-60P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06CF-40A-60P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 60POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CIR06CF-40A-60P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 377 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 377 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06CF-40A-60P
Tau Wae CIR06CF-40A-60P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 60POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 377 pcs Pepa Raraunga CIR06CF-40A-60P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 40-A60 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 60
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Environment Proof Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 60 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CIR06CF-40A-38P
CIR06CF-40A-38P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 38POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 382 pcs
Tikiake: CIR06CF-40A-38P.pdf
RFQ
CIR06CF-40A-60P-F80-T12
CIR06CF-40A-60P-F80-T12
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 60POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 421 pcs
Tikiake: CIR06CF-40A-60P-F80-T12.pdf
RFQ
CIR06CF-40A-60PW-F80
CIR06CF-40A-60PW-F80
Whakaahuatanga: CONN PLUG 60POS STRGHT PIN
I roto i te taonga: 407 pcs
Tikiake: CIR06CF-40A-60PW-F80.pdf
CIR06CF-40A-60P-F80
CIR06CF-40A-60P-F80
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 60POS SLVR CRIMP