CIR06CF-24-5S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06CF-24-5S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 16POS STRGHT SKT
Ngā Rauemi: CIR06CF-24-5S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 641 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 641 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06CF-24-5S
Tau Wae CIR06CF-24-5S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 16POS STRGHT SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 641 pcs Pepa Raraunga CIR06CF-24-5S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-5 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 380890
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Proof Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CIR06CF-24-28S
CIR06CF-24-28S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS STRGHT SKT
I roto i te taonga: 423 pcs
Tikiake: CIR06CF-24-28S.pdf
RFQ
CIR06CF-24-28P-T12
CIR06CF-24-28P-T12
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS STRGHT PIN
I roto i te taonga: 714 pcs
Tikiake: CIR06CF-24-28P-T12.pdf
RFQ
CIR06CF-24-5S-F80-T12
CIR06CF-24-5S-F80-T12
Whakaahuatanga: CONN PLUG 16POS STRGHT W/SKTS