CIR06CF-24-28P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06CF-24-28P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: CIR06CF-24-28P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 723 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 723 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06CF-24-28P
Tau Wae CIR06CF-24-28P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 723 pcs Pepa Raraunga CIR06CF-24-28P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa Environment Proof Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CIR06CF-24-28P-F80
CIR06CF-24-28P-F80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS
I roto i te taonga: 793 pcs
Tikiake: CIR06CF-24-28P-F80.pdf
RFQ
CIR06CF-24-22P
CIR06CF-24-22P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 827 pcs
Tikiake: CIR06CF-24-22P.pdf
RFQ
CIR06CF-24-22S-F80
CIR06CF-24-22S-F80
Whakaahuatanga: CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKTS
I roto i te taonga: 693 pcs
Tikiake: CIR06CF-24-22S-F80.pdf
CIR06CF-24-28PW-F80-T12-15
CIR06CF-24-28PW-F80-T12-15
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS STRGHT PIN
I roto i te taonga: 907 pcs
Tikiake: CIR06CF-24-28PW-F80-T12-15.pdf
CIR06CF-24-22P-F80
CIR06CF-24-22P-F80
Whakaahuatanga: CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
I roto i te taonga: 1035 pcs
Tikiake: CIR06CF-24-22P-F80.pdf
CIR06CF-24-19S-F80-T12
CIR06CF-24-19S-F80-T12
Whakaahuatanga: CONN PLUG 12POS STRGHT SKT
I roto i te taonga: 864 pcs
Tikiake: CIR06CF-24-19S-F80-T12.pdf
CIR06CF-24-28P-F80-15
CIR06CF-24-28P-F80-15