CIR06CF-22-23P-F80
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06CF-22-23P-F80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 8POS STRGHT PIN
Ngā Rauemi: CIR06CF-22-23P-F80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06CF-22-23P-F80
Tau Wae CIR06CF-22-23P-F80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 8POS STRGHT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1249 pcs Pepa Raraunga CIR06CF-22-23P-F80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-23 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Z02575
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Proof Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
Whakatauranga onamata 23A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CIR06CF-22-1P
CIR06CF-22-1P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1050 pcs
Tikiake: CIR06CF-22-1P.pdf
RFQ
CIR06CF-22-23P
CIR06CF-22-23P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP