CIR06AF-40A-60P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06AF-40A-60P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 60POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CIR06AF-40A-60P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 443 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 443 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06AF-40A-60P
Tau Wae CIR06AF-40A-60P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 60POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 443 pcs Pepa Raraunga CIR06AF-40A-60P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 40-A60 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 60
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 60 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CIR06AF-40A-60P-F80-20
CIR06AF-40A-60P-F80-20
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 60POS STRGHT PIN
I roto i te taonga: 4532 pcs
Tikiake: CIR06AF-40A-60P-F80-20.pdf
RFQ
CIR06AF-40A-5S-F80
CIR06AF-40A-5S-F80
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 5POS STRGHT SKT
I roto i te taonga: 4377 pcs
Tikiake: CIR06AF-40A-5S-F80.pdf
RFQ
CIR06AF-40A-60P-F80-T89
CIR06AF-40A-60P-F80-T89
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIR 60C 60#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 518 pcs
Tikiake: CIR06AF-40A-60P-F80-T89.pdf
CIR06AF-40A-5P
CIR06AF-40A-5P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 385 pcs
Tikiake: CIR06AF-40A-5P.pdf
CIR06AF-40A-60P-F80-T12
CIR06AF-40A-60P-F80-T12
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 60POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 405 pcs
Tikiake: CIR06AF-40A-60P-F80-T12.pdf
CIR06AF-40A-60PW-F80-T12
CIR06AF-40A-60PW-F80-T12
I roto i te taonga: 423 pcs
Tikiake: CIR06AF-40A-60PW-F80-T12.pdf
CIR06AF-40A-60P-F80-T12-12
CIR06AF-40A-60P-F80-T12-12