CIR06AF-32A-55P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06AF-32A-55P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CIR06AF-32A-55P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 465 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 465 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06AF-32A-55P
Tau Wae CIR06AF-32A-55P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 465 pcs Pepa Raraunga CIR06AF-32A-55P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 32-A55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CIR06AF-32A-48S
CIR06AF-32A-48S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 48POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 282 pcs
Tikiake: CIR06AF-32A-48S.pdf
RFQ
CIR06AF-32A-48P-F80-20
CIR06AF-32A-48P-F80-20
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 48POS SILVR CRIMP
I roto i te taonga: 615 pcs
Tikiake:
RFQ
CIR06AF-32A-55P-F80-20
CIR06AF-32A-55P-F80-20
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS SILVR CRIMP
I roto i te taonga: 564 pcs
Tikiake: CIR06AF-32A-55P-F80-20.pdf
CIR06AF-32A-55P-F80-T12
CIR06AF-32A-55P-F80-T12
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP