CIR06AF-24-28P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06AF-24-28P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 24POS SLVR SLDR
Ngā Rauemi: CIR06AF-24-28P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06AF-24-28P
Tau Wae CIR06AF-24-28P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 24POS SLVR SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1297 pcs Pepa Raraunga CIR06AF-24-28P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CIR06AF-24-28P-F80-T12-15
CIR06AF-24-28P-F80-T12-15
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS STRGHT PIN
I roto i te taonga: 1412 pcs
Tikiake: CIR06AF-24-28P-F80-T12-15.pdf
RFQ
CIR06AF-24-28P-F80-T12-20
CIR06AF-24-28P-F80-T12-20
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
I roto i te taonga: 1615 pcs
Tikiake: CIR06AF-24-28P-F80-T12-20.pdf
RFQ
CIR06AF-24-20P-F80
CIR06AF-24-20P-F80
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 11POS STRGHT PIN
Tikiake: CIR06AF-24-20P-F80.pdf
CIR06AF-24-28PX
CIR06AF-24-28PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 24POS SLVR SLDR
Tikiake: CIR06AF-24-28PX.pdf
CIR06AF-24-22SX
CIR06AF-24-22SX
Whakaahuatanga: CONN PLUG 4POS STRGHT SKT
Tikiake: CIR06AF-24-22SX.pdf
CIR06AF-24-22S
CIR06AF-24-22S
Tikiake: CIR06AF-24-22S.pdf
CIR06AF-24-28PX-F80-T12-15
CIR06AF-24-28PX-F80-T12-15
Tikiake: CIR06AF-24-28PX-F80-T12-15.pdf
CIR06AF-24-22S-F80
CIR06AF-24-22S-F80
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 4POS SILVR CRIMP
Tikiake: CIR06AF-24-22S-F80.pdf
CIR06AF-24-22P
CIR06AF-24-22P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 973 pcs
Tikiake: CIR06AF-24-22P.pdf
CIR06AF-24-28P-F80-T12
CIR06AF-24-28P-F80-T12
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP