CIR06AF-22-23P-F80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06AF-22-23P-F80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 8POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: CIR06AF-22-23P-F80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06AF-22-23P-F80
Tau Wae CIR06AF-22-23P-F80 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 8POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5497 pcs Pepa Raraunga CIR06AF-22-23P-F80.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Waehanga Kaihanga CIR06AF-22-23P-F80 Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-23
Ngā āhuatanga Cable Clamp Whakaahua nui 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
Whakaahuatanga CONN PLUG 8POS STRGHT W/PINS Whakatauranga onamata 23A
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CIR06AF-22-23P
CIR06AF-22-23P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 845 pcs
Tikiake: CIR06AF-22-23P.pdf
RFQ
CIR06AF-22-23P-F80-20
CIR06AF-22-23P-F80-20
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS SILVER CRIMP