CIR06A22-23P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06A22-23P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 8POS STRGHT PIN
Ngā Rauemi: 1.CIR06A22-23P.pdf2.CIR06A22-23P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06A22-23P
Tau Wae CIR06A22-23P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 8POS STRGHT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5716 pcs Pepa Raraunga 1.CIR06A22-23P.pdf2.CIR06A22-23P.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Waehanga Kaihanga CIR06A22-23P Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-23
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN PLUG 8POS STRGHT PIN Whakatauranga onamata 23A