CIR06-40A-35SWF80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06-40A-35SWF80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 35POS STRGHT SKT
Ngā Rauemi: CIR06-40A-35SWF80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06-40A-35SWF80
Tau Wae CIR06-40A-35SWF80 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 35POS STRGHT SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4907 pcs Pepa Raraunga CIR06-40A-35SWF80.pdf
Putanga - Kua tohua 900VAC, 1250VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 35 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Waehanga Kaihanga CIR06-40A-35SWF80 Kua whakaratohia te Taimana Nui 40-A35
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 35 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Whakaahuatanga CONN PLUG 35POS STRGHT SKT Whakatauranga onamata 13A