CIR06-28-6SW-F80
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR06-28-6SW-F80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 3POS SILVR CRIMP
Ngā Rauemi: CIR06-28-6SW-F80.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR06-28-6SW-F80
Tau Wae CIR06-28-6SW-F80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 3POS SILVR CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5002 pcs Pepa Raraunga CIR06-28-6SW-F80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 28-6 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Whakatauranga onamata 80A