CIR030R-32-8P
Hua Hua
Tau Wae: CIR030R-32-8P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CIR030R-32-8P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 976 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 976 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR030R-32-8P
Tau Wae CIR030R-32-8P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 976 pcs Pepa Raraunga CIR030R-32-8P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 32-8 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Tiaki Ingoa Environment Proof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 13A, 23A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -