CIR030R-24-28SW-F80
Hua Hua
Tau Wae: CIR030R-24-28SW-F80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
Ngā Rauemi: CIR030R-24-28SW-F80.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR030R-24-28SW-F80
Tau Wae CIR030R-24-28SW-F80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1044 pcs Pepa Raraunga CIR030R-24-28SW-F80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Tiaki Ingoa Environment Proof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -