CIR030FP-32-8SW-F80
Hua Hua
Tau Wae: CIR030FP-32-8SW-F80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 30POS CRIMP
Ngā Rauemi: CIR030FP-32-8SW-F80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 689 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR030FP-32-8SW-F80
Tau Wae CIR030FP-32-8SW-F80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 30POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 689 pcs Pepa Raraunga CIR030FP-32-8SW-F80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 32-8 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Whakatauranga onamata 13A, 23A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -