CIR030F24-28SF80
Hua Hua
Tau Wae: CIR030F24-28SF80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
Ngā Rauemi: CIR030F24-28SF80.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR030F24-28SF80
Tau Wae CIR030F24-28SF80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5468 pcs Pepa Raraunga CIR030F24-28SF80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Environment Proof
Ngā āhuatanga Cable Clamp Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Whakatauranga onamata 13A