CIR030F-32-8P
Hua Hua
Tau Wae: CIR030F-32-8P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CIR030F-32-8P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 479 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 479 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR030F-32-8P
Tau Wae CIR030F-32-8P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 479 pcs Pepa Raraunga CIR030F-32-8P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 32-8 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Tiaki Ingoa Environment Proof Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 13A, 23A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -