CIR030AF-32A-13SW-F80
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR030AF-32A-13SW-F80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 13POS CRIMP
Ngā Rauemi: CIR030AF-32A-13SW-F80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 473 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 473 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR030AF-32A-13SW-F80
Tau Wae CIR030AF-32A-13SW-F80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 13POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 473 pcs Pepa Raraunga CIR030AF-32A-13SW-F80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 32-A13 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 13
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Whakatauranga onamata 23A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -