CIR01CF-22-23P-F80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR01CF-22-23P-F80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 8POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: 1.CIR01CF-22-23P-F80.pdf2.CIR01CF-22-23P-F80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 884 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 884 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR01CF-22-23P-F80
Tau Wae CIR01CF-22-23P-F80 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 8POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 884 pcs Pepa Raraunga 1.CIR01CF-22-23P-F80.pdf2.CIR01CF-22-23P-F80.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Proof
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga CIR01CF-22-23P-F80
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-23 Ngā āhuatanga Cable Clamp
Whakaahua nui 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 8POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 23A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock