CIR01AF-24-28S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CIR01AF-24-28S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CIR01AF-24-28S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 492 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 492 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CIR01AF-24-28S
Tau Wae CIR01AF-24-28S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 492 pcs Pepa Raraunga CIR01AF-24-28S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -